Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

Videoyu Genişlet Sakın Hıçkırma! – Nefesini Tut Maşa!

masa-ile-koca

Sakın Hıçkırma! – Nefesini Tut Maşa!

Koca Ayı, bahçesinde yetiştirdiği harika çileklerini toplarken sevdiği dişi ayı da oradan geçiyordu. Koca Ayı çileğin üzerinde gördüğü kurdu alıp rastgele fırlatınca kurt dişi ayının burnunun üzerine kondu.
masha-and-the-bear
Korkan dişi ayı çığlık atarak koşturmaya başladı. Koca Ayı hemen müdahale etti dişi ayıyı kurttan kurtardı. Birlikte çilek yemeyi teklif eden Koca Ayı’yı tersleyip giden dişi ayı sonradan Koca Ayı’nın çok üzüldüğünü görünce yaptığı hareketten pişman oldu.
sakin-hickirma-nefesini-tut-masa-1
Hemen Koca Ayı’ya akşam altıda görüşürüz diye mesaj attı. Sevinçten çılgına dönen Koca Ayı hemen eve girdi. O da ne! Koca Ayı’nın evi çok dağınık ve yığınla bulaşıkla doluydu. Koca Ayı hemen işe koyuldu. Tüm bulaşıkları yıkadı ve evi toparladı.
sakin-hickirma-nefesini-tut-masa-2
Sırada leziz bir çilekli tart yapmak vardı. Her şey hazırdı. Masa eksiksiz donatılmış, özenle yapılmış ballı çilekli tart da sofrada yerini almıştı. Koca Ayı tart için bir şeyin eksik olduğunu düşünüp bahçeye giderken Maşa eve giriyordu.
sakin-hickirma-nefesini-tut-masa-3
Hemen muhteşem tartı gören Maşa, üzerinde en ortasında Koca Ayı’nın sevdiği kız için ayırdığı büyük çileği gören Maşa onu yemek isterken Koca Ayı geldi. Çileği kurtardı ama Maşa acıtasyon yapınca vermek zorunda kaldı. Tek hamlede çileği ağzına sokan Maşa dışarı çıkmak istedi. Aslında ne olduysa o zaman oldu. Hıçkırmaya başlayan Maşa’yı durdurmaya çalışan Koca Ayı, sevdiği kızın geleceğini bile unutmuştu. Bakalım Maşa’yı hıçkırtmamayı nasıl başaracak?
sakin-hickirma-nefesini-tut-masa-5

Etiketler: ,,
1 Star2 Stars (+19 rating, 14 votes)
Loading ... Loading ...
4 ay önce eklendi
26.228 views kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

İptal Et