Evde Tek Başına – Yıl Başında Koca Ayı'nın Kış Uykusu Maşa ile Koca Ayı Türkçe izle TV8

Evde Tek Başına – Yıl Başında Koca Ayı’nın Kış Uykusu

Url

Evde Tek Başına – Yıl Başında Koca Ayı’nın Kış Uykusu


evde-tek-basina-yil-basinda-koca-ayinin-kis-uykusu-1

Bir yıl başı daha geldi çattı. Koca Ayı’nın uzun süren kış uykusundan uyanma vakti gelmişti. Bu görevi tabi ki Maşa üstlendi ve Koca Ayı’nın evine koşar adım gitmeye başladı. Fakat bilmediği bir şey vardı ki;
evde-tek-basina-yil-basinda-koca-ayinin-kis-uykusu-2
Koca Ayı yıl başı için kış uykusundan uyanmış ve hata evini bile süslemişti. Koca Ayı, Maşa’dan korkusuna elinde en değer verdiği noel ağaç süsünü büyük bir incelikle ağacın en ön dalına kırılmama umudu ile astı. Eyvah!
evde-tek-basina-yil-basinda-koca-ayinin-kis-uykusu-3
Kapıdan bir ses geldi bu Maşa idi. Hemen o süsü ve evdeki diğer tüm süsleri kaldırıp pijamalarını giyip Maşa’ya kapıyı açtı. Maşa Koca Ayı’yı uyandırdığını düşünüp içeri girdi. Ev hiç süslenmemiş, Koca Ayı da uyukluyordu.
evde-tek-basina-yil-basinda-koca-ayinin-kis-uykusu-4
Maşa hemen çekmeceleri açıp bakmaya başladı. Sesleri duyan ayı değerli ağaç süsü küresinin kırıldığını gözlerinin önüne getirdi ve hemen Maşa’nın yanına indi. Maşa da farklı bir eşya buldu. Bu eşya dilediğin ne varsa gerçekleştiren bir şeydi.
masa-ile-koca-ayi
Artık Maşa tüm arkadaşlarına yıl başında ne dilekleri varsa hediye edebilecekti. Bakalım Maşa Koca Ayı’nın yıl başı yalnızlığına da çare bulabilecek mi?
masa-ile-koca-ayi

No votes yet.
Please wait...
Etiketler: , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.