Peri Masallarına Yolculuk – Kurbağa'yı Öp Maşa ile Koca Ayı Türkçe izle TV8

Peri Masallarına Yolculuk – Kurbağa’yı Öp

Url

Peri Masallarına Yolculuk – Kurbağa’yı Öp


masa-ile-koca-ayi-peri-masallarina-yolculuk-1
Derede tüm kurbağalar dişi kurbağa ararlarken bir kurbağa uyuya kalmış, uyandığında ise tüm kurbağaların eş bulmuş olduklarını gördü. Dişi bir kurbağa bulmaktan ümidini kesen kurbağa, karşısında kurbağa kıyafeti içerisinde Koca Ayı’yı görünce resmen ilk bakışta aşık olmuştu.
masa-ile-koca-ayi-peri-masallarina-yolculuk-2
Koca Ayı dereye girdi ve fotoğraf çekimine başladı ama kurbağa önünden hiç ayrılmıyordu. O kurbağayı etrafından uzaklaştırdıkça kurbağa daha çok dibine giriyordu. Bıir süre sonra dere içerisinde çok eski bir kayık bulan Koca Ayı, kurbağa sayesinde bu kayığı bulduğunu anlamıştı.
masa-ile-koca-ayi-peri-masallarina-yolculuk-3
Maşa da evindeydi oyuncaklarına çok güzel bir piyes hazırlıyordu. Koca Ayı hala kurbağa kıyafetleri ile duruyordu ve kayığı boyuyor, onarıyordu. Dişi ayı geldi yanına ve kayığa resmen bayıldı. Kurbağa elindeki kurbağanın elinden alınacağını düşünerek dişi ayıya vıraklamaya başladı.
masa-ile-koca-ayi-peri-masallarina-yolculuk-4
Tabii onu kimse duymuyordu. Dişi ayı şapkasını takmaya gidip geleceğini söyledi ve gitti. Koca Ayı da hemen üzerindekinden kurtulmaya gitti. Kurbağa Koca Ayı’nın gittiğini görmemişti. Ayak izlerinden onu takip etmeye başladı ve gördüğü manzara çok korkunçtu.
masa-ile-koca-ayi-peri-masallarina-yolculuk-5
Bu sadece bir kıyafetti ve kurbağa ağlayarak oradan uzaklaştı. Maşa da gösterisini oyuncaklarına yapmaktan sıkılmış, herşeyini toplayıp soluğu Koca Ayı’nın evinde almıştı. Koca Ayı sinirli bir şekilde Maşa’nın gösterisinin bitmesini bekliyordu çünkü sevdiği ayı onu bekliyordu.
masa-ile-koca-ayi-peri-masallarina-yolculuk-6
Koca Ayı artık dayanamadı ve derye hızlıca koşmaya başladı tabii ardından Maşa da… Dişi Ayı kayıkta beklerken şimşek çaktı ve tüm deredeki kurbağalar kayığa dolmaya başladı. Korkup kaçan ayı, şapkasını kayıkta düşürdü şapka da tüm kurbağaların üzerine kapandı. Koca Ayı sevdiği kadından bir sürü kurbağa olduğunu yani onun kurbağaya dönüştüğünü sandı. Peki şimdi ne olacak?
masa-ile-koca-ayi-peri-masallarina-yolculuk-8

No votes yet.
Please wait...
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.