Korkular İçerisinde En Dehşetlisi! Maşa ve Arkadaşlarının Korkulu Gecesi! Maşa ile Koca Ayı Türkçe izle TV8

Korkular İçerisinde En Dehşetlisi! Maşa ve Arkadaşlarının Korkulu Gecesi!

Url

Korkular İçerisinde En Dehşetlisi! Maşa ve Arkadaşlarının Korkulu Gecesi!


masa-ile-koca-ayi
Sonbaharın gelmesi ile ağaçlardan yapraklar sararıp solup dökülmeye başladığı günlerde, domuzcuk beğendiği yaprakları defterinin arasında saklamaya başlamıştı. Harika bir yaprak daha beğenmişti ama onu yakalarken Maşa’nın evinin camından içeriye giriverdi.
masa-ile-koca-ayi-korkular-icerisinde-en-dehsetlisi-1
E oraya nasıl girecekti? Keçi ve köpekten yardım isteyen domuz, onların üzerlerine basıp çıkarak camdan içeriye girdi. Hemen yaprağını aramaya başladı. Tam bu sırada Maşa’nın sesi duyuluyordu. Domuz tam camdan dışarı çıkacaktı ki şöminedeki yaprağı gördü ve geri içeriye girdi.
masa-ile-koca-ayi-korkular-icerisinde-en-dehsetlisi-2
Maşa, hiçbir şeyden habersiz evine girdi. Domuz elinde yaprak ile çıkacakken Maşa kapıyı açtı ve domuz kapıya çarpıp arkasında kalakaldı. Yaprak da elinden fırlayıp Maşa’nın önüne düştü. Artık yaprak Maşa’nın elindeydi.
masa-ile-koca-ayi-korkular-icerisinde-en-dehsetlisi-3
Domuz da yaprağı almadan da olsa evden gizlice çıkıp gitme derdindeydi. Bir türlü de çıkamıyordu. Artık yatağının altına girmişti. Yine de kaçamadı ve yastığın içerisine girdi. Maşa artık yatmak için yatağına girdi. Yastığına başını koydu ama yastık çok kabarıktı.
masa-ile-koca-ayi-korkular-icerisinde-en-dehsetlisi-4
Maşa hiç rahat edemedi. Aslında ne olduysa bundan sonra oldu. Maşa, yastığa vurunca domuzun canı çok yandı ve yastık içinde tıpkı bir hayalet gibi koşmaya başladı. Herkes de onu hayalet sanınca korku dolu gece de başlamış oldu…
masha-and-the-bear

No votes yet.
Please wait...
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri