Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

  Videoyu GenişletHaydi, Gezintiye Çıkalım! – Kurtlar ile Gezintiye Var mısınız?

  Kurtların Minübüsünde Harika Bir Gezinti Sizleri Bekliyor!


  masa-ile-koca-ayi-haydi-gezintiye-cikalim-1
  Kurtlar, bir şekilde karınlarını doyurabilmek için para bulmalıydılar. Tabii ki çalma işini ellerine yüzlerine bulaştırdıkları için o yolu seçemiyorlardı. Zaten onlardan da kimse korkmuyordu.
  masa
  Akıllarına minibüslerini taksiye çevirmeye karar verdiler. Yolda ilerlerken karşılarına sincap çıktı. Kucağında fazlaca fındık vardı taşımakta zorlanıyordu. Kurtlar kendisini götürebileceklerini söyledi ama sincap o eski yıkık dökük duran arabaya binmek istemedi.
  masa-ile-koca-ayi-haydi-gezintiye-cikalim-2
  Zorlanınca da elindeki fındıkları kurtlara fırlatmaya başladı. Az daha ilerlediklerinde karşılarında dişi ayıyı gördüler. Arabadan inip onu götürebileceklerini söylediler. Dişi ayı arabanın içerisine şöyle bir baktı ve dehşete kapıldı. Asla binmek istemeyeceği bir arabaydı. Kurtlar zorla ayıyı bindirmeye çalışırken Koca Ayı onları gördü ve sevdiği kadını kurtların zorlamasından kurtardı.
  masa-ile-koca-ayi
  Kurtlar ümidi kesmişti ki Maşa yanlarına gelip onlara yardım edeceğini söyledi. Mükemmel bir araba tasarlayan Maşa, kurtlar ile birlikte bu arabanın parçalarını birleştirdi. Yalnız bir sorun vardı; kurtlar okuma yazma bilmiyordu! Şimdi ne olacaktı? Yapılan muhteşem araba ne kadar dayanıklı olacaktı? İzleyip görelim.
  masa-ile-koca-ayi-haydi-gezintiye-cikalim-4

  Etiketler: ,
  1 Star2 Stars (+7 rating, 6 votes)
  Loading ... Loading ...
  1 sene önce eklendi
  13.415 views kez izlendi
  Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş
  

  Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

  İptal Et