Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

  Videoyu GenişletKamp Ateşi – Maşa ve Küçük Kuzenin Kapışması

  Kamp Ateşi – Maşa ve Küçük Kuzenin Kapışması


  Koca Ayı ve küçük kuzeni kamp hazırlıklarını yapıyorlarken yanlarına Maşa gelir. Her zamanki gibi onlarla gitmek ister. Ama küçük kuzen Maşa’yı istemez. Sen benim gibi sırt çantası taşıyamazsın gibi bahaneler öne süren küçük kuzen, Maşa’yı yıldırmak yerine daha da körüklemekteydi.
  masa-ile-koca-ayi
  Neyse yola çıktılar. Başlarda her şey yolunda gidiyordu. Tabii gitgide yükleri kendilerine ağır gelmeye başladı. Maşa da kuzen de birbirlerine çaktırmadan sırt çantalarından yükleri yola bırakıp balon şişirip içerisine koyuyorlardı ki çanta inik görülmesin.
  masa-ile-koca-ayi-kamp-atesi-1
  Gide gide Koca Ayı bir yer beğendi ve çadırını oraya kurmaya karar verdi. Maşa Koca Ayı’nın kurduğu çadırı beğenmeyerek Koca Ayı’yı biraz kızdırıyor. Çadır işi de hallolduğuna göre artık çantadaki yiyecekleri çıkartıp karınlarını doyurma vakti gelmişti. O da ne! İki çantadan da balondan başka bir şey çıkmadı… Birbirlerini çekememezliklerinin sonu kamp alanında aç kalmalarına neden olmuştu.
  masa-ile-koca-ayi-kamp-atesi-2
  Tabii Koca Ayı hemen ormandan biraz mantar toplayarak bir ateş yaktı ve mantarları da üzerine koydu. Mantarları pişirme görevini Maşa ve küçük kuzene veren Koca Ayı, başka bir iş için oradan ayrıldı.
  masa-ile-koca-ayi-kamp-atesi-3
  Maşa ve kuzen yine ağız dalaşına girerek tartışmaya daldılar ve mantarları unuttular. Yanan mantarları şapkaları ile nehirden taşıdıkları su ile söndürmeye çalışan Maşa ve kuzen, yakılan ateşin dibini gölete çevirmişlerdi. Bu Koca Ayı’yı çok daha fazla kızdırmaya yetmişti…
  masha-and-the-bear

  Etiketler: ,
  1 Star2 Stars (+8 rating, 7 votes)
  Loading ... Loading ...
  1 sene önce eklendi
  28.788 views kez izlendi
  Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş
  

  Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

  İptal Et