Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

Videoyu Genişlet Dikkat Et! – Maşa Ortalığı Birbirine Katıyor

Dikkat Et! – Maşa Ortalığı Birbirine Katıyor


dikkat-et-masa-ortaligi-birbirine-katiyor-1
Maşa, üzerine ağaç devrilen en iyi arkadaşı Koca Ayı’yı tavşanın da yardımı ile evine götürüp ayılmasını sağladı. Koca Ayı ayıldığında Maşa ve tavşanı sorguya çekti. Maşa, evinden çıktığında kara batıyordu. Çeşitli metotlar denemesine rağmen kara batmaktan kurtulamadı.
dikkat-et-masa-ortaligi-birbirine-katiyor-2
Bu sırada tavşan oradan geçiyordu. Baktı ki tavşan kara batmıyor, onun ayaklarına benzer dalgıç ayakkabısını giydi ve küçük motoruna atlayıp Koca Ayı’nın yanına gitti. Koca Ayı ise evinin kapısını dahi açtırmayan kar kütlesini kendi yaptığı kar makinesi ile açmakla uğraşıyordu. Hem karları bahçesinden temizliyor, hem de bahçe yanına bir sürü kardan adam dikiyordu.
dikkat-et-masa-ortaligi-birbirine-katiyor-3
Maşa, Koca Ayı’nın kar makinesini görünce çok beğendi. Mutlaka bu kar arabasına binmesi gerekiyordu. Koca Ayı’nın eve girmesini fırsat bilen Maşa, hemen bu kar arabasına binip çalıştırdı. Tahmininden de daha hızlı bir arabaydı. Kontrol edemediği için dört bir yana hızla savruldu.
masa-ile-koca-ayi-dikkat-et
En sonunda arabayı bir ağaca çarparak durdurabildi. Koca Ayı Maşa’ya kızıyorken arkasından büyük bir ağaç devrildi ve Koca Ayı’nın kafasına düştü. Olduğu yerde düşüp bayılan Koca Ayı’yı Maşa ve tavşan güçlükle eve soktular. Maşa bu sefer haddini aştığının farkındaydı ve Koca Ayı’nın kendisine verdiği tek ayakta durma cezasını hak ettiğini biliyordu.

Etiketler:
1 Star2 Stars (+10 rating, 8 votes)
Loading ... Loading ...
9 ay önce eklendi
19.835 views kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

İptal Et