Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

  Videoyu GenişletBalığa Gittik – Koca Ayı’nın Maşa ile İmtihanı


  Maşa ile Koca Ayı – Balığa gittik paylaşan: oyunmobil
  masha-and-the-bear

  Balığa Gittik – Koca Ayı’nın Maşa ile İmtihanı

  baliga-gittik-koca-ayinin-masa-ile-imtihani-1
  Koca Ayı, tüm hazırlığını yapmış, usul usul balık tutmaya göle doğru ilerliyordu. Ama hayvanlar birden bire koşarak kendisine çarpa çarpa kaçmaya başlayınca birden şaşırdı. Tabii şaşıracak bir şey yoktu çünkü Maşa’dan herkes kaçıyordu. Koca Ayı, elinde topu ile Maşa’yı görünce balık macerasının başlamadan biteceğini düşündü. Maşa Koca Ayı’dan bir iki figür göstermesini istedi.
  baliga-gittik-koca-ayinin-masa-ile-imtihani-2
  Koca Ayı top ile çeşitli hareketler yaptı ve sonunda topu çok uzak bir yere fırlattı. Maşa da büyük bir sevinç ile topun arkasından gitti. Koca Ayı artık balık tutmaya gidebilirdi. Büyük bir özen ile kurdu oltanın ucuna taktı. Neşe içerisinde göre fırlattı. Sakin sakin balık tutmayı bekliyordu. Birden bire arkasından bir ses “Bak Koca Ayı, ben de yapabiliyorum!” Tüm dünyası başına yıkılan Koca Ayı, yine büyük bir sabır örneği göstererek Maşa’ya da bir olta ayarlayıp balık tutması için yanına oturttu.
  baliga-gittik-koca-ayinin-masa-ile-imtihani-3
  Maşa oturmaktan sıkılınca söylenmeye başladı: “Koca Ayı balık yakaladım mı? Sen balık yakaladın mı? Ne zaman balık yakalayabilirim? Nerede balık yakalayabilirim? Nede balık yakalayamıyorum? Nasıl bir balık yakalayabilirim? İyi bir balığı nasıl yakalayabilirim?”
  baliga-gittik-koca-ayinin-masa-ile-imtihani-4
  Zavallı koca Ayı Maşa’yı dinlemekten usandı ve çığlığı bastı. Maşa korktu ve sessizce söylenmeye devam etti. Koca Ayı kendi oltasına balık beklerken Maşa küçük altın sarısı bir balık yakaladı. Balıktan da Koca Ayı’nın kocaman bir balık yakalamasını diledi. Bu dileği de hemen gerçekleşti.
  masa-hasta-koca-ayi

  Etiketler:
  1 Star2 Stars (+10 rating, 9 votes)
  Loading ... Loading ...
  1 sene önce eklendi
  22.633 views kez izlendi
  Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş
  

  Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

  İptal Et