Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

  Videoyu GenişletSaklambaç Zayıflar İçin Değildir! – Koca Ayı Saklambaç Oynuyor


  saklambac-zayiflar-icin-degildir

  Saklambaç Zayıflar İçin Değildir! – Koca Ayı Saklambaç Oynuyor

  Maşa, Koca Ayı’nın yanına geldiğinde Koca Ayı kendisini görmezlikten gelmek için yüzüne çözmeye çalıştığı bulmaca dergisini koyar. Maşa da Koca Ayı’nın kendisi ile saklambaç oynamak istediğini sanar.
  saklambac-zayiflar-icin-degildir-koca-ayi-saklambac-oynuyor-1
  Hemen kendisi ebe olur ve Koca Ayı’ya saklanmasını söyler. Koca Ayı kilere saklanır ve onu orada bulur. Sıra Maşa’dadır. Maşa da Koca Ayı’nın kendisine yaptığı gibi koltukta oturdu ve elleri ile yüzünü kapattı. sanki Koca Ayı onu görmeyecekti. Koca Ayı da Maşa’yı hiç bozmayarak olmadık yerlerde Maşa’yı arayıp da bulamıyormuş gibi yapmaya başladı.
  saklambac-zayiflar-icin-degildir-koca-ayi-saklambac-oynuyor-2
  Bu sırada çözmek istediği bulmaca dergisini de çözüyordu. Maşa baktı ki Koca Ayı başka yerlere bakınıyor, hemen gidip onu sobeledi. Bu sefer Maşa gözlerini kapatıp Koca Ayı’nın saklanmasını istedi. Baktı ki bu böyle olmayacak Maşa’yı dışarıya çıkarttı. Ormanda saklambaç teklifine hayır demeyen Maşa hemen saymaya başladı.
  saklambac-zayiflar-icin-degildir-koca-ayi-saklambac-oynuyor-3
  Koca Ayı, bir ağacın dalına çıkıp keyif ile bulmacasını çözmeye başladı. Maşa da sayı saymasını bitirdi, Koca Ayı’yı aramaya başladı. Ağacın dalı daha fazla Koca Ayı’yı taşıyamadı ve kırıldı. Küt diye yere düşen Koca Ayı’yı Maşa hemen sobeledi. Koca Ayı nereye saklansa Maşa onu buluyordu. Koca Ayı artık aya çıkıp orada bulmacasını çözmek istedi. Tabii Maşa Koca Ayı’yı ayda bile bulup rahat bırakmadı.

  Etiketler:
  1 Star2 Stars (+4 rating, 4 votes)
  Loading ... Loading ...
  1 sene önce eklendi
  15.676 views kez izlendi
  Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş
  

  Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

  İptal Et