Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

  Videoyu GenişletVe Motor – Maşa Senarist olursa!

  Ve Motor – Maşa Senarist olursa!

  ve-motor-masa-senarist-olursa-1
  Soğuk, yağmurlu bir günün akşamı Maşa, bardaktan boşalırcasına yağan yağmur yüzünden evine gidememiş, Koca Ayı’nın evinde mahsur kalmıştı. Sabah olduğunda ise canı çok sıkkın bir şekilde oturuyordu. Ne yapsam da can sıkıntım geçse diye düşünürken aklına film çekmek geldi.
  masha-and-the-bear
  Hemen Koca Ayı’nın kamerasını getirdi ve çekmeye başladı. Ama ne çekecekti? Koca Ayı önce senaryo yazmaları gerektiğini söyledi. Koca Ayı’nın bir fikri vardı. Lüçük solmuş bir yaprak havada uçuşup duruyordu ve sonra da Koca Ayı’nın ayaklarına konuyordu. Maşa bunu pek ilgi çekici bulmadı. Hemen kendisi bir senaryo yazdı. Maşa bir süper kahraman olan Zoro’nun aynısı oluyordu. Tabii Koca Ayı da bunu beğenmedi. Sıra Koca Ayı’da idi. Büyük bir gemide sevdiği ayı ile romantik bir gezi yapıyordu.
  ve-motor-masa-senarist-olursa-2
  Maşa bu senaryonun neresinde vardı? Onu sorup durunca Koca Ayı Maşa’yı mülteci gibi köşede oturan bir karakter olarak yazdı. Bu filmin yıldızı olmadığı için beğenmeyip kağıdı yırtıp attı. Koca ayı’nın bir senaryo fikri daha vardı. Pamuk Prenses’teki yedi cücenin yedisini de Maşa yaptı. Bu bir işe yaramaz diyen Maşa, kendisi bir şey yazmaya başladı.Maşa, koca vahşi ayı tarafından kaçırılmış, kurtarılmayı bekliyor.
  ve-motor-masa-senarist-olursa-3
  Koca Ayı bu senaryoyu hiç beğenmedi. Hemen yeni bir tane daha yazmaya başladı. Bu sefer Maşa avatar oluyordu. Birbirinden farklı bitkiler arasında, atrafında hayvanlar, elinde bir ok ilerliyordu. Koca Ayı bu senaryoya kahkahalarla güldü. Koca Ayı yazıyor Maşa beğenmiyor, Maşa yazıyor koca ayı beğenmiyordu. Taa ki Koca Ayı “Maşa ile Koca Ayı Nasıl Tanıştı?” başlığı atana kadar. İşte dedi Maşa, asıl film bu!

  Etiketler: ,,
  1 Star2 Stars (+6 rating, 5 votes)
  Loading ... Loading ...
  1 sene önce eklendi
  14.453 views kez izlendi
  Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş
  

  Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

  İptal Et