Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

  Videoyu GenişletEvde Yenilik – Maşa Koca Ayı’nın Evini Yeniliyor

  evde-yenilik

  Evde Yenilik – Maşa Koca Ayı’nın Evini Yeniliyor

  Koca Ayı’ya sirk arkadaşı olan Bıyıklı ve Çizgili’den harika bir çerçevede resim hediye geldi. Koca Ayı bu özel resmi evinin en güzel yerine koymak istiyordu. Maşa her zamanki gibi bu işin de içerisindeydi. Resmi hangi duvara asması gerektiğini gösterdikten sonra sıra çivi çakmaya gelmişti.
  evde-yenilik-masa-koca-ayinin-evini-yeniliyor-1
  Maşa kendisi çakma isteyince Koca Ayı çekici elinden aldı. Maşa’yı çizgi film izlemesi için televizyonun karşısına oturttu. Kendisi Maşa’yı gözlerken bir yandan da çivi çakıyordu ki eline vuruverdi. Can acısından çekici elinden fırlattı. O da ayağına düştü.
  evde-yenilik-masa-koca-ayinin-evini-yeniliyor-5
  Sonra da çiviyi iyice duvara sokacak şekilde çakınca geri çıkartmaya çalıştı. çiviyi yerinden sökeyim derken birden bire televizyona doğru fırlayan koca ayı, her yeri darmaduman etti. için evde yenilik macerası başlamış bulunuyordu. Koca Ayı sağlam kalan eşyalarını dışarıya çıkarttı. Evi boyamaya başlayan Koca Ayı’ya yine ayak bağı olan Maşa, fırçayı eline aldı. Maşa döke saça tavanı boyayınca Koca Ayı yere dökülen boyalara basıp kaydı. Böyle böyle tüm boyalar havada uçuştu ve her yer gök kuşağına döndü. Sıra yerleri düzeltmeye gelmişti.
  evde-yenilik-masa-koca-ayinin-evini-yeniliyor-4
  Koca Ayı bir makina ile yerleri düzeltmeye başlamıştı ki Maşa yine Koca Ayı’nın işini alt üst etti. Tüm parkeleri çizilen Koca Ayı çareyi yerleri kağıt ile kaplamakta buldu. Tabii bu kağıtlara teker teker yapışkan sürmek gerekiyordu. Maşa bu yapışkanlı kağıtları Koca Ayı’nın yüzüne sürülmesine neden olunca Koca Ayı hemen duş almak için dışarı çıktı.
  evde-yenilik-masa-koca-ayinin-evini-yeniliyor-2
  Yaptığının çok yanlış olduğunu ve Koca Ayı’yı çok üzdüğünü anlayan Maşa hemen ormandaki bütün hayvan dostlarını toplayarak Koca Ayı’nın evinin her yerine kağıt yapışkanları yapıştırttı. Kendine gelen Koca Ayı gördüğü manzara karşısında çok duygulandı.

  Etiketler:
  1 Star2 Stars (+4 rating, 4 votes)
  Loading ... Loading ...
  1 sene önce eklendi
  14.717 views kez izlendi
  Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş
  

  Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

  İptal Et