Çeşit Çeşit Programlar – Maşa ile Koca Ayı TV8 Maşa ile Koca Ayı Türkçe izle TV8

Çeşit Çeşit Programlar – Maşa ile Koca Ayı TV8

Url

Çeşit Çeşit Programlar – Maşa ile Koca Ayı TV8

cesit-cesit-programlar-masa-ile-koca-ayi-tv8-1
Koca Ayı ve küçük kuzeni bir heves ile eve plazma televizyon almış, yolda gelirken önlerine çıkan tüm hayvan dostlarını da izlemeleri için davet etmişlerdi. Her şeyi tas tamam kuran Koca Ayı ve küçük kuzeni artık plazmanın keyfini çıkartmaya hazırdı. Her şey yolunda gidiyor derken birden Maşa elinde topu ile Koca Ayı’nın evinde beliriverdi. Dışarıdaki çanak anten dikkatini çekti ve üzerine çıkıp top oynamaya başladı.
cesit-cesit-programlar-masa-ile-koca-ayi-tv8-3
Frekansı bozulan televizyonda birden bire Maşa belirdi. Koca Ayı tüm sabrı ile giderek Maşa’yı antenden indirdi. İçeriye geçen Maşa, Koca Ayı ve küçük kuzeni plazmayı çalıştırmaya çalıştı. Tabii Maşa yüzünden yönü bozulduğu için karıncalı gösteriyordu. Koca Ayı dışarı yönü düzeltmeye çıktığında Maşa yine rahat durmayarak televizyonun duvardan düşmesini sağladı.
masa-ile-koca-ayi
Buna istemeden ortak olan küçük kuzeni de Koca Ayı’nın gazabından korkusuna Maşa ne derse yapmaya başladı. Tüm alet edevaları toparlayıp televizyonun arkasına geçtiler. Koca Ayı civarda onları aradı ama göremedi. Televizyonu çalıştırdığında ise karşılaştığı manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Maşa ile küçük kuzeni televizyonda program sunuyorlardı. Değiştirdiği her kanalda farklı programlar sunmaya çalışan Maşa ve küçük kuzen en sonunda pes ederek plazmanın içerisinden çıkıp Koca Ayı’dan özür dilediler.

No votes yet.
Please wait...
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri