Maşa ile Koca Ayı - Dans Ateşi Maşa ile Koca Ayı Türkçe izle TV8

Maşa ile Koca Ayı – Dans Ateşi

Url

Maşa ile Koca Ayı Türkçe Dublaj – Dans Ateşi Tv8

masa-ile-koca-ayi-dans-atesi (2)
Koca Ayı büyük bir heyecan ile kuzeni pandanın trenden inip yanına gelmesini bekliyordu. Tabi ki asla yanından ayrılmayan Maşa da Koca Ayı kadar aynı heyecan ile pandayı görmeyi bekliyordu. Tren geldi ve panda görüldü. Koca Ayı pandayı hemen yakaladı hoş geldin diyerek tokalaşmaya başladı.
masa-ile-koca-ayi-dans-atesi (5)
Maşa durur mu! Ben de tokalaşmak istiyorum ben de hoş geldin demek istiyorum diyerek Koca Ayı’nın ayaklarının altında gezinmeye başladı. Koca Ayı da daha fazla dayanamadı pandayı yere bıraktı. Maşa pandayı kapar kapmaz havaya atmaya, hoplatmaya başladı.
masa-ile-koca-ayi-dans-atesi (18)
Pandayı Maşa’dan kurtaran Koca Ayı sert bakışları ile Maşa’ya kızgınlığını belirtti. Maşa, ille de pandaya yardım etmek istiyordu. Valizini taşımak istedi. Panda da valizini Maşa’ya vermek istemedi. Ama Maşa’dan bir şeyini kaçırmak mümkün mü! Pandanın valizini kaptığı gibi Koca Ayı’nın evinin yolunu tuttu. Panda ve Koca ayı da elleri mahkum Mşa’nın ardı sıra onu takip etmeye başladılar.
masa-ile-koca-ayi-dans-atesi (22)
Bu sırada domuz, elinde bir müzik çalar dan ediyor, keçi ile köpek de onun etrafında geziniyordu. Domuz bir iki figür ile dans etmeye başladı baktı ki kimse ona bakmıyor, dansı ile ilgilenmiyor, hemen bir tabela hazırladı “dans okulu öğrencilerini bekliyor” diye. Fakat keçi ile köpek yine oralı olmayınca müzikçalarını ve tabelasını da alarak oradan uzaklaştı. Sincabın ağacının altına geldi durdu. Amacı sincabı yanına indirip dans etmeyi öğretmekti. Sincap işim var diyerek ağaç dalına asmaya uğraştığı mantarları gösterdi. Domuz üzgün bir şekilde oradan ayrıldı. Kova ile havuç taşımaya çalışan tavşanı yakaladı ve dans etmeye başladı. Tavşan bir iki domuzu izledi ve gülmeye başladı. Morali bozulan domuz oradan da ayrıldı. Gide gide kurtların yanına geldi.
masa-ile-koca-ayi_
Fakat kurtlardan korktuğundan karşısına çıkmadan oradan kaçtı. Üzgün bir şekilde Koca Ayı’nın kapısına geldiğinde Koca Ayı acı içerisinde bağırarak dışarıya çıktı. Maşa ile panda Koca Ayı’nın canına yetmişlerdi. Domuz Koca Ayı’ya dans tabelasını gösterdi. Koca Ayı domuza bekle dedi elinde Maşa ve panda ile çıkageldi. Domuz Maşa’yı görür görmez hemen eşyalarını toplayıp gitmeye kalkıştı.
masa-ile_koca-ayi
Koca Ayı domuzun önüne geçerek gitmesini istemediğini söyledi. Bunun için domuza yalvardı. Domuz da zor da olsa Maşa ve pandaya dans etmeyi öğretti. Bu arada Koca Ayı da bahçesinde dans etmeleri için harika bir sahne hazırlıyordu. Akşama harika bir dans gösterisi vardı…
masa-ile-koca-ayi

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Etiketler: , , , , , ,
YORUMLAR

Yazıya 5 yorum yapılmış.

lavinya 21 Kasım 2015

Merhaba bu yeni bolum müydü yayınlanan

No votes yet.
Please wait...
seckin 21 Kasım 2015

Hayır ama cok sık yayınlanan bir bolum degil. Izlenmemis her video yenidir. O yuzden yeni bölümler için takipte kalın lütfen ????

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Demyan 21 Kasım 2015

Keşke daha iyi bir dublaj yapa bilsseydiniz gerçekten çok can sıkıcı ve hiç keyif vermiyor maşanın sesi ayrıca şarkılarıda orjinel bırakabilirdiniz eğer dikkate alırsanız teşekkür ederim rusçadaki gibi keyif verir bu sayede seslendirme yapan kişiyi değiştirmelisiniz acilen

No votes yet.
Please wait...
lavinya 22 Kasım 2015

Bence masanın dublajı mükemmel….filme bakılmasının bir yönüde masanın o tatlı sempatik dublajı dır.hele bide kahkahası yokmu omur yiyen resmen.d

No votes yet.
Please wait...
gulsah 5 Ocak 2016

merhaba. kizim bu cizgi filmi cok seviyor. cd sini bulma sansim8z varmi.gunduzleri ben calistigim icin izleyemiyor cok agliyor bana yardimci olurmusunuz

No votes yet.
Please wait...