Maşa ile Koca Ayı Türkçe Dublaj Tv8 – Aile Bir Arada izle Maşa ile Koca Ayı Türkçe izle TV8

Maşa ile Koca Ayı Türkçe Dublaj Tv8 – Aile Bir Arada izle

Url

<h1> Maşa ile Koca Ayı Türkçe Dublaj Tv8 – Aile Bir Arada izle </h1>

masa-00008
Maşa en sevdiği karın yağması ile kendisini karın üzerinde kızağı ile hızla kaymaya başladı. Öyle ki hızını alamayıp yere çakılıp kaldı.
masa-00009
Kendisini karın içerisinden çıkartabildikten sonra kızağını da çıkarttı. Tekrar binecekti ki gökyüzünden bir ses duydu.
masa-00013
Bir de baktı ki buldukları penguen yavrusu Koca Ayı’nın yaptığı uçak ile geliyor. Koca Ayı da eline küreğini almış kapısının önüne yığılan karı temizlemek istiyordu.
masa-00016
Fakat kardan dolayı kapısını bile açamıyordu. Baktı ki böyle olmayacak bir iş makinesi bulup tüm yolları kardan temizledi.
masa-00020
Üstüne bir de penguenin rahat iniş yapabilmesi için yere kırmızı boya ile çizgiler çekti. Artık penguenin yere inmesi için her şey hazırdı.
masa-00025
Evinden koordinatları gösteren makinesinden penguenin geliş yolunu takip ediyordu. Radarına penguenin girdiğini görünce çok sevinen ayı pencereye çıktı.
masa-00032
Penguen uçağındaki kornayı çalmaya başladı. Ben geldim der gibiydi. Hemen Koca Ayı da eline saksafonunu alıp penguenin kornasına karşılık çalmaya başladı.
masa-00037
Penguenin inişi sırasında ekranından Maşa’nın geldiğini gören ayı doğru görüp görmediğine emin olmak için pencereden baktı.
masa-00040
Doğru görmüştü. Maşa ayının uçak için çizdiği çizgilerin üzerinden geliyordu ve bu çok tehlikeliydi. Koca Ayı pengueni inişi sırasında yakaladı ve hemen eve girdi.
masa-00049
Maşa hızını alamadığı için Koca Ayı’nın ardından eve daldı ve onlara çarptı. Maşa ile penguen hemen oyuna daldı. Koca Ayı, penguen için bir şapka örmüştü.
masa-00051
Maşa ile pengueni durdurdu ve şapkayı penguenin başına geçirdi. Penguen şapkayı çok beğenmişti fakat Maşa penguenin karşısına geçip gülmeye başlayınca penguen çok üzüldü ve şapkayı çıkardı.
masa-00055
Maşa hemen kendi şapkasını çıkartıp penguenin başına geçirdi. İşte bu harika diyerek pengueni alıp dışarıda kızağına bindirir.
masa-00065
Penguen arkada Maşa önde kızağın üzerinde bir o yana bir bu yana uçup kaçmaya başlarlar. Harika vakit geçiren penguen, kızağın önüne geçerek kendisi kullanmaya başladı.
masa-00075
Çok hız yapınca hem kendisi hem Maşa karın altına gömüldü. Bunu gören Koca Ayı hemen yanlarına koştu. Maşa ve penguen Koca Ayı gelmeden kendilerini kardan kurtardılar ve kaldıkları yerden devam ettiler.
masa-00079
Koca Ayı kaç aydır gelmesini beklediği penguen bebeğinin kendisi ile vakit geçirmesini isterken hep Maşa’nın yanında olması biraz canını sıkıyordu.
masa-00127
Evinin penceresinden onları seyretmekten başka elinden bir şey gelmiyordu. Maşa ile penguen ise dışarıda karların üzerinde uzanıp yayılmalar, koşturmalar…
masa-00140
Çok eğleniyorlardı. Birden eve girmeye yeltendiler ve Koca Ayı artık kendisine geldiklerini düşünerek kapıya bir sevinç içerisinde koştu.
masa-00163
Ama Maşa ile penguen evden buz hokeyi malzemelerini almaya girmişlerdi. Koca Ayı buna çok üzüldü. Aklına bir şey geldi. Hemen bir hamur açtı ve kızarttı.
masa-00217
Yanına çay ve reçel de hazırladı. Eline saksafonu alıp çalmaya başladı. Mşa ile penguen Koca Ayı’nın ne demek istediğini anladı hemen eve koştular.
masa-00210
Bİr çırpıda hazırlanmış yemekleri yediler ve doydular. Tam yine dışarı çıkacaklarken Koca Ayı bunları yakaladı. Maşa’yı koltuğa oturtup televizyon seyrettirdi.
masa-00151
Penguenin resmini çekmek istiyordu. Maşa sayesinde penguen de rahat durmuyordu ki… Fakat Maşa, Koca Ayı’yı çok üzdüklerini fark ettiler ve ona kendilerini affettirmenin yollarını aradılar.
masa-00220

No votes yet.
Please wait...
Etiketler: , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri