Maşa ve Koca Ayı – Terk Edilmiş Bebek | Türkçe Dublaj Maşa ile Koca Ayı Türkçe izle TV8

Maşa ve Koca Ayı – Terk Edilmiş Bebek | Türkçe Dublaj

Url

Maşa ve Koca Ayı – Terk Edilmiş Bebek |

Maşa ve Koca Ayı – Terk Edilmiş Bebek | Türkçe Dublaj

masa-00004
Güneşli bir günde sincap kovuğundan çıktı, kozalak topluyordu. Birden arkasını döndü ve kovuğunun deliğine büyük bir yumurta sıkışmıştı.
masa-00012
Buna çok sinirlenen sincap yumurtayı delikten çıkarttı ve söylenmeye başladı Sincap söylenirken yumurta aşağıya sincabın önüne düştü.
masa-00015
Tavşan da şöyle bir etrafına bakınarak yumurtaya tekmeyi koydu. Yuvarlanarak kirpinin yuvasına giren yumurtaya kirpi de vurup uzaklaştırdı.
masa-00016
Yumurta hızla yuvarlanırken Maşa önüne çıktı. Yumurta elinde file sopa kelebek avlamaya çalışan Maşa’nın üzerinden silindir gibi geçti.
masa-00024
Maşa yumurtayı görünce çok şaşırdı. Kulağını koyup içerisinden ses geliyor mu diye dinledi. Bir iki de parmağının tersi ile tıklattı.
masa-00028
Yumurta hareket etmeye, Maşa’ya tepki vermeye başladı. Yumurtayı eline aldığı gibi Koca Ayı’nın yanına gitti.
masa-00029
Koca Ayı da eline saksafon almış çalmaya çalışıyordu. Çıkarttığı notaları da bir kağıda yazıyordu. Bu sırada kapıdan Maşa elinde yumurta ile giriverdi.
masa-00030
Koca Ayı bak ne buldum diyerek yumurtayı Koca Ayı’ya göstermeye çalıştı. Koca Ayı saksafon çalma derdinde olduğu için Maşa’yı pek sallamadı.
masa-00034
Fakat yumurta daha da hareketlenmeye başlamıştı. Yumurta sonunda Koca Ayı’nın dikkatini çekti. Koca Ayı yumurtayı önüne aldı incelemeye başladı.
masa-00039
Ne olduğunu anlamak için hemen bir kitaba baktı. Bir deve kuşu yumurtası resmi gördüler ve karşılaştırdılar. Deve kuşu yumurtası değildi.
masa-00047
Hemen başka resimlere geçtiler. Birkaç sayfa çevirince bir penguen yumurtası gördüler. Evet aradıkları yumurta oydu. Bu bir penguen yumurtası idi.
masa-00051
Maşa, yumurtayı Koca Ayı’nın bacaklarının arasına soktu ve gitti. Koca Ayı, sanki bir penguen gibi yumurtayı bacaklarının arasında taşımaya başladı.
masa-00055
Artık Koca Ayı’nın uykusu gelmişti odasına çıkması gerekiyordu. Baktı ki bacaklarının arasında yumurta varken merdivenlerden çıkamayacak salonunda televizyonun karşısındaki koltuğuna oturdu, orada öylece uykuya daldı.
masa-00059
Sabah olunca bahçesinden sesler duydu ve ne olduğuna bakmak için kapıya çıktı. Bir de baktı ki tavşan bahçesine ektiği tüm havuçları kopartıp topluyor.
masa-00063
Ona kızdı Koca Ayı ve yumurta bacaklarının arasında yanına ilerledi. Tavşan korkacakken birden bire yumurtayı gördü ve gülmeye başladı.
masa-00067
Tam bu sırada hoşlandığı dişi ayı gelmez mi! Onu görür görmez bacak arasını gizleyip eve girip kapıyı kapattı. Bu sırada Maşa geldi yumurtaya bakmaya.
masa-00084
Koca Ayı’yı koltuğa oturtup birlikte sıkıcı bir bekleyiş içerisine girdiler. Bakalım yumurta çatlayacak mı? Çatlayan yumurtadan çıkan bir penguen mi yoksa başka bir şey mi?
masa-00091

No votes yet.
Please wait...
Etiketler: , , , , , ,
YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

radife ayrancı 28 Ocak 2016

Yorum Yazın…çooook güzel.Herkese tavsiye ederiz

No votes yet.
Please wait...