Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

  Videoyu GenişletMaşa ve Koca Ayı – Terk Edilmiş Bebek | Türkçe Dublaj

  Maşa ve Koca Ayı – Terk Edilmiş Bebek | Türkçe Dublaj

  masa-00004
  Güneşli bir günde sincap kovuğundan çıktı, kozalak topluyordu. Birden arkasını döndü ve kovuğunun deliğine büyük bir yumurta sıkışmıştı.
  masa-00012
  Buna çok sinirlenen sincap yumurtayı delikten çıkarttı ve söylenmeye başladı Sincap söylenirken yumurta aşağıya sincabın önüne düştü.
  masa-00015
  Tavşan da şöyle bir etrafına bakınarak yumurtaya tekmeyi koydu. Yuvarlanarak kirpinin yuvasına giren yumurtaya kirpi de vurup uzaklaştırdı.
  masa-00016
  Yumurta hızla yuvarlanırken Maşa önüne çıktı. Yumurta elinde file sopa kelebek avlamaya çalışan Maşa’nın üzerinden silindir gibi geçti.
  masa-00024
  Maşa yumurtayı görünce çok şaşırdı. Kulağını koyup içerisinden ses geliyor mu diye dinledi. Bir iki de parmağının tersi ile tıklattı.
  masa-00028
  Yumurta hareket etmeye, Maşa’ya tepki vermeye başladı. Yumurtayı eline aldığı gibi Koca Ayı’nın yanına gitti.
  masa-00029
  Koca Ayı da eline saksafon almış çalmaya çalışıyordu. Çıkarttığı notaları da bir kağıda yazıyordu. Bu sırada kapıdan Maşa elinde yumurta ile giriverdi.
  masa-00030
  Koca Ayı bak ne buldum diyerek yumurtayı Koca Ayı’ya göstermeye çalıştı. Koca Ayı saksafon çalma derdinde olduğu için Maşa’yı pek sallamadı.
  masa-00034
  Fakat yumurta daha da hareketlenmeye başlamıştı. Yumurta sonunda Koca Ayı’nın dikkatini çekti. Koca Ayı yumurtayı önüne aldı incelemeye başladı.
  masa-00039
  Ne olduğunu anlamak için hemen bir kitaba baktı. Bir deve kuşu yumurtası resmi gördüler ve karşılaştırdılar. Deve kuşu yumurtası değildi.
  masa-00047
  Hemen başka resimlere geçtiler. Birkaç sayfa çevirince bir penguen yumurtası gördüler. Evet aradıkları yumurta oydu. Bu bir penguen yumurtası idi.
  masa-00051
  Maşa, yumurtayı Koca Ayı’nın bacaklarının arasına soktu ve gitti. Koca Ayı, sanki bir penguen gibi yumurtayı bacaklarının arasında taşımaya başladı.
  masa-00055
  Artık Koca Ayı’nın uykusu gelmişti odasına çıkması gerekiyordu. Baktı ki bacaklarının arasında yumurta varken merdivenlerden çıkamayacak salonunda televizyonun karşısındaki koltuğuna oturdu, orada öylece uykuya daldı.
  masa-00059
  Sabah olunca bahçesinden sesler duydu ve ne olduğuna bakmak için kapıya çıktı. Bir de baktı ki tavşan bahçesine ektiği tüm havuçları kopartıp topluyor.
  masa-00063
  Ona kızdı Koca Ayı ve yumurta bacaklarının arasında yanına ilerledi. Tavşan korkacakken birden bire yumurtayı gördü ve gülmeye başladı.
  masa-00067
  Tam bu sırada hoşlandığı dişi ayı gelmez mi! Onu görür görmez bacak arasını gizleyip eve girip kapıyı kapattı. Bu sırada Maşa geldi yumurtaya bakmaya.
  masa-00084
  Koca Ayı’yı koltuğa oturtup birlikte sıkıcı bir bekleyiş içerisine girdiler. Bakalım yumurta çatlayacak mı? Çatlayan yumurtadan çıkan bir penguen mi yoksa başka bir şey mi?
  masa-00091

  Etiketler: ,,,,,,
  1 Star2 Stars (+5 rating, 5 votes)
  Loading ... Loading ...
  2 sene önce eklendi
  14.121 views kez izlendi
  Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş
  

  Tüm Yorumlar (1)

  İptal Et
 • radife ayrancı dedi ki:

  Yorum Yazın…çooook güzel.Herkese tavsiye ederiz

 •