Masa-ile-koca-ayi-uygulamasi

Benzer Videolar

Maşa ile Koca Ayı FAcebook

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

  Videoyu GenişletMaşa ve Koca Ayı – Afiyet Olsun | Türkçe Dublaj

  Maşa ve Koca Ayı – Afiyet Olsun | Türkçe Dublaj

  masa-00005
  Koca Ayı, kuzeni minik pandanın gelmesine çok sevinir. Hasret faslı bittikten sonra Koca Ayı kuzeni ile bugün ne pişirsek diye düşünürler ve yemek kitabından çin mantısını seçerler.
  masa-00013
  Kuzen panda bu mantının nasıl yapıldığını çok iyi biliyordu. Hemen mantı yapımı için harekete geçtiler.
  masa-00021
  Diğer yandan Maşa, elinde fileli bir sopa ile kelebek avına çıkmıştı. Ormanda ilerlerken karşısına yeşil bir kurt çıktı.
  masa-00029
  Onu avlamaya çalışan Maşa, kurdu kovalaya kovalaya Koca Ayı’nın evine kadar geldi. Koca Ayı ve küçük kuzeni neye uğradıklarını şaşırdılar.
  masa-00033
  Hamur açtıkları masaya bir anda yeşil bir kurt ardından Maşa girmişti. Kurt zavallı çaresiz bir şekilde Maşa’dan kaçmaya çalışırken Maşa da ardından deli gibi kovalıyordu.
  masa-00037
  Koca Ayı ile kuzeni Maşa’ya kızdılar. Küçük kuzen ayrı bir sinir oldu. Maşa, kuzenin önünde duran kocaman hamur parçasını görünce ona saldırmak istedi.
  masa-00041
  Koca Ayı Maşa’nın ne yapacağını önceden kestirdi ve hemen hamuru önünden çekti aldı. Maşa sihirli kelimeyi biliyordu onu bana verin dedi Koca Ayı’ya.
  masa-00044
  Koca Ayı Maşa’yı kıramadığı için hamuru ikiye böldü. Hem kuzenine hem Maşa’ya bezeler halinde kesti. Kuzen Maşa’ya kıymayı almak ve hamura şekil vermek için iki tane çubuk uzattı.
  masa-00052
  Maşa, çubuklara bir anlam veremedi. Önüne gelen hamur bezelerini alakasız şekillere sokup durdu. Koca Ayı daha da sinirlendi.
  masa-00057
  Her ikisinin hamur bezelerine de kıymayı Koca Ayı koymaya başladı. Birden bire kuzen ile Maşa arasında bir rekabet başladı.
  masa-00067
  Kuzen çin mantısını güzel bir şekilde kapatırken Maşa alakasız bir şekilde kapatıyordu. Bir Maşa bir kuzen derken masanın yarısı Maşa’nın yaptığı mantılar ile diğer yarısı da kuzenin yaptığı mantılar ile doldu.
  masa-00087
  En sonunda tek bir hamur bezesi kaldı masada. Maşa ve kuzen birbirini ite kaka ben yapacağım hayır ben yapacağım diye diye sonunda hamuru
  masa-00120
  Maşa kapattı ve kuzenden bir adet fazla yaparak kazandı. Bu arada da Maşa’nın kovaladığı kurt kaçmış, bu hamurları pişirdikleri tencerenin içerisine girmişti.
  masa-00151
  Maşa’nın aklına kovaladığı kurt gelince tüm evde üçü birden yeşil kurdu aradılar. En sonunda Maşa ocaktaki tencereyi göstererek burada dedi. Koca Ayı ve kuzeni
  masa-00163
  tencereyi açtılar ve açar açmaz tencerenin içerisinden kelebek sürüsü çıktı. Harika bir kelebek görüntüsü eşliğinde dışarı çıktılar.
  masa-00147

  Etiketler: ,,,,
  1 Star2 Stars (+6 rating, 6 votes)
  Loading ... Loading ...
  2 sene önce eklendi
  8.867 views kez izlendi
  Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş
  

  Tüm Yorumlar (1)

  İptal Et
 • emel özgün dedi ki:

  2 yaşındaki ikizlerimin çok severek eğlenerek seyrediyorlar tabi bende:))

 •